Menu

Gabrini Crayon Mat Kalem Ruj Serisi

Ne zamandır yazacağım bir türlü yazamadım. İnstagram da paylaştım ama buraya atamadım; çünkü bilgisayarım bozuldu. Anca kavuşabildim ve jet hızıyla sahalara geri döndüm 🙂

Gabrini ürünlerini çok kullanmamış biri olarak Gabrini Crayon mat ruj serisine ba-yıl-dım.Bana serinin 6 farklı rengini göndermişler. Ve o kadar çok beğendim ki Gabrini ürünlerine olan merakımı arttırdı.

Bendeki renkleri sizler için swatchladım.

 

 

 

Paketi açtığımda pembe ruj sever biri olarak ilk 9 numarayı denedim. Sonra 2 ve sonra diğerleri. Her bir rengi ayrı sevdim; çünkü hepsi başka kombinlerime hitap ediyordu.

Gabrini Crayon mat kalem rujlar kalem olmasından dolayı oldukça kolay sürülüyor. Bu yüzden likit rujlarda ki gibi taşma durumu da olmuyor . Yumuşacık yapıları var. Uzun süre gidecek kadarda uzun bir kalem 🙂

Veee hepinizin merak ettiği şey “kalıcılık” çooook uzun süreler dudağımda kalıyor. Ki ben dudaklarıyla çok oynayan biriyimdir bana bile 6-7 saat gidiyor . Altına nemlendirici sürmediğim halde bile dudaklarımda kuruluk yapmadı.

Yani işin özü benden 10 üzerinden 10 aldılar. Sebebi ise çantamdan ayırmadığım 9 numaralı rengi :)) Sizin için hangisi daha özel?

Bu güzel ürünler ile tanışmama vesile oldukları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Güzellikle kalın.

Beni sosyal hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın :)♥♥♥

 

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

Instagram

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +