Menu

ASLAN BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Aslan burcu erkeği zeki ve sevecendir. Sevecen olduklarından etraflarına neşe saçan bu nedenle de hep sevilen kişilerdir. İnsanları kırmak,incitmekten haz etmezler, bu nedenle hep ılımlı anlayışlı davranmaya çalışırlar.

Genellikle çözüm odaklı olan bu burcun erkekleri iş bitirici olarak görülür. Ona bir görev verin ve en iyi şekilde bitirmesini bekleyin;çünkü başarıları sonucunda alacakları övgüler onların zaafıdır. Pohpohlanmak övgüler duyma istekleri bitmediğinden sürekli yeni girişimlerde bulunurlar.

Gururlarından asla ödün vermeyen kişilerdir.Kırmaktan incitmekten haz etmedikleri gibi çok çabuk  kırılabilirler.

Koç burcu erkeği gibi lider olmak için doğmuşlardır. Özel hayat,iş hayatı arkadaşları arasında liderlik özelliğini bolca sergilerler;çünkü deminde bahsettiğim gibi övgü duymak isterler. Bu durum her zaman iyi sonuçlar yaratmaz. İstediği ilgiyi takdiri göremediklerinde arıza çıkarmaları an meselesidir. Alınganlıkları had safhaya ulaşır.

Daima dikkat çekici olmak isteyen aslan burcu erkeği partnerinin de dikkat çekici ve bakımlı olmasını ister. Giyimlerine aşırı özen gösterirler.

Dostluğa çok önem verirler. Aslan burcu bir dostunuz varsa onu sakın kaybetmeyin. Her durumda yanında olup sizi koruyacağından emin olabilirsiniz. Tıpkı bir Aslan kral gibi krallığını korumayı sevmesinden gelir bu özelliği.

Sorumluluklarını zamanında yerine getiren erkeklerdir ve ona bir şey söylediğinizde asla unutmaz. Sorunlarınızla yakından ilgilenir ve çözüm bulmaya çalışır.

Aşk hayatında oldukça hareketli bir yapıları vardır.Sahiplenici koruyu yapısı ile karşısındakini etkilememesi gibi bir durum pek söz konusu değildir. Her çiçekten bal almayı seven aslan erkekleri aşık olduklarında kendilerini dışarıda ki herkese kapayıp dünyalarını sevdiği kişi etrafında döndürürler

Aslan burcu erkeği de akrep erkeği kadar cinsel hayatına düşkündür. Onun için ten uyumu son ve tutku son derece önemlidir.

Aslan burcu erkeğinin en olumsuz özelliği ben merkezcil olmasıdır. Kendini beğenmiş ve küstahça davranmaları ile sizi sinir edebilir.

Aslan burcunun aşkta en iyi anlaştığı burçlar: KOÇ VE YAY

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +