Menu

Avon Clearskin Professional Siyah Nokta Temizleyici Jel

Güne siyah noktalarımı temizleyerek başladım. Bu yüzden hazır aklıma gelmişken yazayım dedim. Sabah instagram hesabımdan paylaşsam da siteye anca girebiliyorum 🙂

Ben daha çok Nivea’nın siyah nokta bantlarını kullanıyorum. Bu ürünü bir kaç  ay önce almıştım. 3 defa kullandıktan sonra, bakım eşyalarım arasında kayıplara uğramış (çok sık kullandığım ürünlerim dışında kaybolan şeyin peşine düşme huyum olmadığından) yerine Nivea siyah nokta temizleme bantlarını almıştım.

Dün eşyalarımı düzenlerken kendisini bulunca bugün hemen kullandım.

Bence güzel bir ürün;çünkü siyah noktanız olan bölgenin hepsini kaplayabiliyorsunuz. Siyah nokta bantlarında boyutu yettiği kadarını kaplıyor bu da diğer kısımlarda siyah nokta varsa olduğu gibi kalmasına neden oluyor.

Rengi güzel bir mavi olan bu jelin,çokta büyük olmayan kutusu uzun süre gider diye düşünüyorum;çünkü bu dördüncü kullanışım olmasına rağmen yarısına anca geldi. Kendisi 30 ml 🙂
Jeli siyah noktanın olduğu yere sürüp, siyah noktaların üzerini kaplıyorum. Her yerinin iyice kuruduğundan emin olmak için, 15 dakika kadar bekliyorum.Kuruduktan sonra tıpkı bir bant gibi kalıp halinde kalkıyor zaten.Tüm siyah noktalarınızdan kurtuluyorsunuz.

Pratik, kullanışlı ve uygun bir fiyata sahip. Ben beğendim. Sizin yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +