Menu

AVON MEGA EFFECTS MASKARA

Kirpikleri uzun ve kıvrık biri olduğum için çevremdekilerin “Sen neden maskara kullanıyorsun ki?” sorusuyla çok sık karşılaşmış biriyim.

Makyaj yaparken fondötendi, pudraydı derken kirpiklerim doğal siyahlığını kaybedip unlu kurabiyeye dönebiliyor. Bende maskaraları kat kat sürerek şekil vermek veya uzatmak için değilde renklendirmek amaçlı kullandığımı buradan bir kere daha duyurmak istiyorum 🙂

Gelelim Avon’un cep boy mini minnacık güzel görseli olan maskarasına. Şekli farklı olduğu için herkes gibi beni de cezbetse de not olarak sınıfta kaldı.

12218837_10153697992443560_1763493642_o

Öncelikle üzerinde renginin siyah olduğu yazarken ‘mavi siyah’ renk veren bir maskara.Bunu hiç sevmediğimi belirtmek isterim; çünkü bu yapay durmasına neden oluyor. ikinci olarak ben şekil vermek için uğraşmayan sadece renklensin diye süren biriyken kolay kullanıma erişmiş olabilirim ;fakat bu ürünü kat kat sürmek zorunda olan şekil vermesini bekleyenler için kullanımı pratik olmayan ve hiç iyi sonuç vermeyen bir ürün olduğunu çevremdekilerin de deneyimiyle onaylamış bulunuyorum.

Avon’un diğer maskaraların da ki profesyonelliğinin yanında çok düşük kalmış bir ürün olduğunu düşünüyorum. Benim için orta seviyede bir ürün olsa da elbet her üründe olduğu gibi çok beğeneni de vardır.

Sizin düşünceleriniz neler benimle paylaşırsanız sevinirim 🙂

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +