Menu

Bioblas Üzüm Çekirdeği Ekstreli Saç Onarıcı Şampuan

Selaaammm!

Biliyorum biliyorum buraları çok ihmal ettim. Sürekli yazı yazmak istesemde bir türlü zaman yaratamadım. İnstagram’a dalınca da buraları ihmal ettim ama artık daha sık yazmaya çalışacağım:) Cumartesinin ürün tavsiyesini Bioblas’ın üzüm çekirdeği özlü şampuanından yana kullanıyorum. Uzun aradan sonra , yazmak için saç ürünü seçmemde ki en büyük neden saç konusunda bana olan güveniniz.

Saçları sarı olan veya ısıl işlen görmüş olanlarınız bilir, aşırı kuruyor ve ben nefret ediyorum bu durumdan. Sürekli nem veren , onarıcı ürünler kullanmak zorundayım. Bioblas da tam bunun için içeriğinde üzüm çekirdeği ekstresi  ve keratin bulunduran ,ilk yıkmada etki vaad eden bir şampuan yapmış.

Peki vaadini yerine getirdi mi?

Evet! İlk yıkamada saçlarımdaki yumuşaklığı hissettim. Neme iyice doyuruyor. Uzun zaman kullanımda ise onarıcı etkisini hissediyorsunuz. Saçlarınızın kuruduktan sonra savurunca uçuş uçuş olmasından, kalıp gibi durmamasından anlıyorsunuz zaten. Bu yüzden çok beğendim. Sadece çok dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Yoksa sonuçtan mutlu olmamanız kaçınılmaz.

Çok iyi durulamanız lazım. Biliyorum zaten hep iyi duruluyorsunuz saçlarınızı ; ama bunda 3 kat daha iyi durulamanız lazım. İçerdiği yağlar nem verme özelliği nedeniyle , iyi durulanmadığında saçta ağırlık yağlı bir his bırakabiliyor. Ben böyle bir hata yaparak deneyimlediğimden , sizi de uyarmak istedim 🙂

Benim deneyimim buydu. Sizin de eklemek istedikleriniz varsa yorumda buluşalım 🙂

Güzelikle kalın..

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +