Menu

BOĞA BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu erkeği inatçıdır.Tıpkı boğalar gibi birşeye kitlendimi onu döndürmek neredeyse imkansızdır.Siz kendinizi parçalasanız karşısında, kılını bile kıpırdatmayacaktır.

Boğa burcu erkeği inatçı yapısına rağmen sessiz sakin ve uyumlu bir kişiliktedir.Onun sakinliğini bozduysanız bilinki onu çok kızdırmışsınızdır.Yoksa ortalığı durduk yere yakıp yıkacak biri değildir.

Sessiz sakin dediysem aklınıza durgun yerinde sabit biri gelmesin.Gezmekten aşırı keyif alır.Yerinde duramayan hareketli kişilerdir.

Aşırı azimli hırslı ve çalışkan erkeklerdir.Özellikle hayatta hep en iyi olmak isterler.Sürekli hedefleri vardır.Birşeylerden geri kalmak istemezler,buda onları çok hırslı biri yapar.Genç yaşta güzel işler başaran birilerini görüyorsanız boğa erkeğidir.

Onun sorumsuz olduğunu göremezsiniz.İşleri zamanında yapar.Onun için her şey planlıdır bu nedenle programları çakışmaz ;çünkü verdiği sözleri zamanında yerine getirir.

Duruşunda bir ağırlık vardır ve bunu bilinçli yapar.Hafife alınmayı sevmediklerinden duruşunu hiç bozmazlar.Saygı görmek istedikleri kadar saygı da gösterirler.

Boğa burcu erkeği lüks bir hayat sürmek ister.Konfor konusu çok önemlidir.Cimri boyutuna varmasada tutumludurlar.

Aile hayatı onlar için önemlidir.Genelde evde ailesiyle vakit geçirmeyi tercih ederler.

Sevdiği kadına değer verir.Fiziksel görünüş onlar için çok önemlidir.Aşkta ne aradığını her zaman bildiğinden birşeyler istemediği gibi gittiğinde ilişkiyi uzatmayacaktır.

Sevdikleri kadınla duygusal bağı sağlam kurmayı seven boğa burcu erkekleri kadınının herşeyiyle onun olmasını ister.Bir kadından hoşlandığında elde etmek için her yolu dener.Ve sevdiğinde kıskanç bir erkektir.

Aşkta uyumlu olduğu burçlar :Yengeç,Balık ve Akrep

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +