Menu

BOĞA BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Boğa burcu kadını sevgi dolu,yumuşak tavırlı ve sevecendir.Kendilerine çok güvenen ve bunuda karşısındakine gösteren kadınlardır.

Karşısındakiyle konuşma uslubunu iyi seçen,kırmadan naif bir tarz ile iletişim kuran boğa burcu kadınları karşısındakini kolay ikna ederler.

Boğa burcu erkeklerinde olduğu gibi kadınlarında da inatçılık had safhadadır;fakat kadınları inatlaşarak değil tatlı diliyle lattan alttan kendi dediğine getirerek bunu yaparlar.

Herzaman kültürlüdür.Yeni bilgiler edinmeye açık entelektüel bir yapısı vardır.Bulunduğu ortamlarda gülmeyi güldürmeyi sever;ancak duygu geçişleri çok hışlı olan yapıda olduklarından bir anda somurtup bir anda gülebilirler.

Aşırı kırılgandırlar.Bunun nedeni ise alıngan olmalarından kaynaklanır.Bazen sizin espri amaçlı yaptığınızı ciddiye alarak çok ciddi tepkiler verebilirler.

Dış görünüşleri soğuk olsada tanıdıkçe hiç öyle olmadıklarını anlarsınız.Çok sıcak kanlı ve merhametlidirler.İnsanlara çabuk güvenirler bu nedenle onlar için herşeyi yapıp sonra kazık yediğinde ise kendilerini paralarlar.

Aşk hayatında sadıktırlar.Karşısındakinden de aynısını beklerler.Genelde ilişkide mantığıyla hareket eder.Duygularını hiçe saydıklarını söylenemese de mantığı hep daha ağır basar.

Aşkta uyumlu olduğu burçlar :Yengeç,Balık ve Akrep

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +