Menu

Bu Yöntem ile Spor Salonuna Gitmeden Kilo Verin!

 

Kilo vermek istiyoruz ; fakat spor salonlarına vakit ayırmak istemiyoruz. Hem her istediğimizi yiyelim hem de fit olalım diyoruz. Keşke tüm bunlar mümkün olabilseydi. Sihirli bir değnek ile istediğimiz fitliğe ulaşabilseydik değil mi ? 🙂

Evet şimdi işin özüne, gerçeklere dönüyoruz. Yemeklerimize dikkat etmeden ve hareket etmeden kilo vermemiz genel itibariyle pek mümkün olmuyor. Açlık grevi boyutundaki diyetler bile hareket eklenmedikçe çok ama çok işe yaramıyor. Eğer spor salonuna gitmek istemiyor iseniz  eviniz de aşırı yorulmadan size kilo verdirebilecek bir yöntemden bahsedeceğim.

LESLİE!!

Leslie nedir? Leslie en kısa tabiriyle ev yürüyüşü demek. Sokağa,sahile çıkmaya vakti olmayan veya çıkması zor gelen, spor salonlarında koşu bandın da sıkıntıdan patlayanlar için oldukça eğlenceli ve pratik bir yöntem.

Leslie ve sağlıklı beslenme biçimi ile  3 ayda 17 kilo veren ve dipdiri bacaklara sahip olan bir tanıdığım var . Bu nedenle bu konu hakkında yazı yazmak , bilmeyenleri haberdar etmek istedim.

Leslie evde adımlar ile yapılan hareketlerden oluşan bir program. İlk başlayanlar için 1 mil ile başlanıyor ve daha sonra artarak devam ediyor. Videolar eskiden dvd formatında sadece yabancı sitelerden satın alınabilirken, son yıllar da Youtube sayesinde kolayca ulaşılabilir durumda.

Açıyorsunuz videonuzu Youtube’den ve başlıyorsunuz adımlar atmaya. Videoda ki uzman size sağ-sol,ileri-geri ve bir çok hareket ile beraber adım sayısı bazlı çalışmalar yaptırıyor. Egzersizler her yaş için uygun 🙂

Şimdi hepiniz aynı şeyi düşünüyorsunuz biliyorum “Gerçekten işe yarayacak mı? ”
Eveeeet ! Gözlerimle tanık olduğum bir durum olmasaydı, emin olun sizinle paylaşmazdım.

Yarın sabah kalkın düzenli bir beslenme düzeni ile Leslie programına başlayın. Düzenli beslenmeden kastım diyet değil. Diyetler insanı bir süre sonra bezdiren ve bittirdiğinizde özünüze döndüren programlar oluyor. Bu nedenle verilen kilolar hooop geri alınıyor.

Sabahları sağlıklı, şekerden undan uzak bir kahvaltı yapın, ara öğünleri atlamayın ve akşam yemeklerin 7 den sonra asla yemeyin. Ve en önemlisi akşam yemeklerini karnınızı doyuracak ama en hafif gıdalardan seçmeye çalışın.

Şimdi sizler için aşağı Youtube’den bir kaç Leslie videosu bırakıyorum . Enerjiniz ve azminiz bol olsun 🙂

 

ve 2. aşama olan 3 mil

Beni İnstagram hesabımdan da takip etmeyi unutmayın ♥

https://www.instagram.com/jelibonnik/

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +