Menu

Chanel 8’li Far Paleti

Sephora’ da görüp hiç tereddüt etmeden aldığım bu guzel 8’li far paleti kahve tonlarını benim gibi sevenler için çok kullanışlı bir ürün.

Kahve tonlarını seviyorum. Daha sade ve doğal bir görünüm sağlıyor. İstediğinizde ise daha yoğun olan,gece makyajı içinde kullanabiliyorsunuz.

Far paletinde bulunan 5 renk kahvenin tonlarından oluşurken diğer 3 renk beyaz, siyah ve gri ana tonlarıdan oluşuyor. Bu sebeple makyaj çantamdan ayırmıyorum.

CYMERA_20151020_005445

Daha önce Chanel’in 4’lü far paletini kullanmıştım daha kremsi kıvamdaydı. 8’li far paletinde ise kremsi olmayan ama toz yapıda da olmayan ikisinin arasında bir kıvam kullanmışlar. Aslında daha kullanışlı olmuş; çünkü kremsi farlar eyeliner sürdüğümde günün ilerleyen saatlerinde bulaşmasına ve dağılmasına neden olabiliyordu.

İkisinin arasında bir kıvamda olması kalıcılığını da arttırıyor.Tek kötü yanı akşamları temizleyebilmek için biraz uğraşmanız lazım. Makyaj temizleyici mendiller ve sıradan göz makyaj temizleyicilerle tamamen temizlenmiyor. Daha etkili olan temizleyicileri kullanmanız gerekiyor.

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +