Menu

CLC Crıstalıty Göz Altı Kremi

Bugün sizlere 27 Şubatta katıldığım canım arkadaşım Ece ‘nin Bloğunun 1. yaşını kutlama etkinliğinde tanıştığım bir üründen bahsedeceğim.

Clc Crıstalıty göz altı torbaları kırışıkları için mükemmel bir ürün üretmiş. İlk önce ne olduğunu anlamayarak kutu üzerindekileri uzun uzun okudum  ve kendi sitelerini ziyaret ederek daha fazla bilgi edindim.

Ürünün vaat ettikleri şöyle : (SİTESİNDEN ALINTIDIR)

CLC Eye Bag Removal Cream göz altı torbası, kaz ayağı kırışıklıkları ve mor halkalar üzerine anlık etki gösteren son zamanların en çok konuşulan göz çevresi bakım kremidir.

Anlık etkisi geçicidir ve düzenli kullanımda kalıcı etkiler görülmeye başlanır. İçeriğindeki kristal moleküller anlık etkiden sorumludur. Peptidler ise etkilerin kalıcı olmasını sağlar.

Kullandığınız ürünün sonucunu görmek için haftalarca beklemeye son! 90 saniyede mucizevi anlık etki, anında şaşırtıcı sonuçlar…

Göz altı torbaları, ince çizgi ve kırışıklıklar anında yok olur.

Göz altı morlukları üzerine düzenli kullanımda etkilidir.

Ciltten hızla emilir, cilt ile uyumu mükemmeldir.

Cilt tonunu eşitler.

Porları küçülterek pürüzsüz görünüm sağlar.

Cilt elastikiyetini artırır.

Cildi nemlendirir.

Peki bu ürün bunlardan hangilerini yerine getiriyor?

Yukarıda saydığı tüm vaatleri  yerine getiriyor. 90 saniye içerisinde gerçekten de mükemmel bir toparlama, pürüzsüzlük ve düzgün bir görünüme kavuşturuyor. Anlık botoks etkisi diyebilirim.

Kullanımı da oldukça basit, parmak ucunuza sıktığınız ufacık kremi göz altı bölgesine sürüp mimik yapmadan kurumasını bekliyorsunuz. Kuruduktan sonra bölgedeki gerginliği ve toparlanmayı hissedebiliyorsunuz.

clc-cristality

Kutusunun minik oluşuna aldanmayın uzun süreler kullanabilirsiniz.

Bu ürünle ilgili olumsuz tek yanı kutunun arkasında 14 gün düzenli kullanımda kalıcı etki bırakacağını yazmış olmaları ;çünkü düzenli kullanım sonucunda böyle bir etki almadım. Hatta benim cildim çok hassas olduğundan yanma hisleri tahriş ve kurumalar oldu. Bu nedenle özel bir yere giderken, uykusuz veya ağlanmış bir gecenin ardından göz altı torbalarınızı gizlemek için mükemmel bir kurtarıcı olacağından eminim. Birde 30 yaş ve üzeri için daha iyi olacağını düşünüyorum

Ürünü Clc Turkey sitesinden temin edebilirsiniz.

Güzellikle kalın 🙂

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +