Menu

Lizbon.com ile Tanışın

Alışveriş canavarları burada mı:)

Ben tam bir alışveriş delisiyim. Yani kamu spotu reklamlarında ki gibi ‘ olmasa da olur ‘ diyemeyenlerdenim. Evet bazen abartıyorum ; ama aldığım herşeyi kullanıyorum. “Aldım bunu ; ama hiç kullanmadım” dediğim ürün çok nadirdir.

Peki siz İnstagram alışverişi yapar mısınız ? Ben çok sık olmamakla beraber arada kullanıyorum. Geçenler de  İnstagram  reklamlar kısmında Lizboncom İnstagram sayfasına denk geldim. Görselde gördüğüm ürünleri beğendiğim için İnstagram sayfalarında biraz dolandım. Ve ürünlerine bayıldım.

Lizboncom hem WhatsApp ile sipariş alıyor hem de web sitelerinden online alışveriş sağlıyor. Ben alışverişimi web sitesi www.lizbon.com üzerinden verdim.

Ürün yelpazesi geniş ve fiyatları da oldukça uygun. Beni ise en çok, tıkladığınız ürünün manken üzerindeki halinin videosu olması ve ürünü net görebilmem etkiledi. Acaba üzerimde nasıl durur sorusunu ortadan kaldırdı.

Gelen ürünlerim ise oldukça kaliteli ve görselde gördüğümden bile daha güzel geldi. Ben 2 adet ürün sipariş vermiştim. Hatta bir tanesini Loreal Contentpro lansman gecesinde giydim 🙂 Aşağıda aldıklarımın üzerimdeki hallerini görebilirsiniz.

Eğer ürünleri incelemek isterseniz www.lizbon.com sitesine bir tık 🙂

 

 

Unutmadan beni İnstagram hesabımdan da takip edebilirsiniz ♥

İnstagram : https://www.instagram.com/jelibonnik/

 

Güzellikle kalın.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +