Menu

BU DİŞ FIRÇASIYLA TANIŞMANIZ LAZIM

Size asla es geçemeyeceğiniz bir ürün ile geldim. Diş fırçası ! “Amaaaannn bende önemli bir şey sandım” diyenleriniz olduysa ben anlatmaya başlıyorum, zaten siz neden bu kadar önemsediğimi detaylarından , farklılığından anlarsınız 🙂

Öncelikle çocuk diş fırçasından bahsetmek istiyorum. İnanabiliyor musunuz…! 10400 adet fırça kılını çocuk diş fırçasına sığdırmışlar… Geleneksel diş fırçaları biliyorsunuz sert dokulu oluyor çocuklarda el koordinasyon yeteneği gelişmekte olduğu için  geleneksel diş fırçalarıyla fırçalarken diş etlerini tahriş edebiliyorlar bu durumda fırçalamayı ya sonlandırıyorlar ya da hiçbirimizin istemediği şekilde dişlerini fırçalamak istemiyorlar . Araştırdığım kadarıyla ??TELLO PERMIUM KIDS 10400 FIRÇA, pamuksu dokusu sayesinde çocukların dişve diş etlerini tahriş etmeden keyifle fırçalamalarına yardımcı oluyor aynı zamanda oval sap dizaynı çocuklara doğru tutuşu öğretiyor.

Şimdi gelelim yetişkin diş fırçalarına iki farklı diş fırçası denedim ??TELLO 6240 ULTRA SOFT ve ??TELLO 4920 SOFT. Açıkçası Ultra Soft 6240 fırçanın dokusu bana çok yumuşak geldi sanırım daha çok hassas diş ve kanamalı dişetlerine özel bir fırça. Fakat ??TELLO SOFT 4920 tam benlik. Genel olarak orta sert fırçalar tercihimdir. Fırçalama sırasında diş etlerimi tahriş etmeden gerçekten etkili bir plak temizliği sağlıyor. Geleneksel diş fırçalarında 1300 ila 2000 adet arası fırça kılı bulunuyor fakat ??TELLO SOFT diş fırçasında 4920 adet fırça kılı bulunuyor bu sayede daha yoğun ve yumuşak dokusu ile  etkili bir temizlik sağlıyor. Araştırdığım kadarıyla nollex adında bir teknolojiyle üretiliyor bu teknoloji sayesinde fırça kılları kesinlikle dağılmıyormuş oval sapı hiçbir şekilde sert tutamıyorsunuz. Unutmayın Sağlık ve güzellik Ağızdan Başlar.

 

jelibonnik

 

Beni sosyal hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın :)♥♥♥

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +