Menu

Dove Pure Care Dry Oil Serisi

Bugün size kullandığım Dove Advanced Hair Series’in Pure Care Dry Oil serisinden bahsedeceğim.

Seri, mat ve kuru saçlar için üretilmiş olduğundan diğer serilerinden farklı olarak hemen dikkatimi çekti. Diğer kullandığım saç bakım ürünlerinde de belirttiğim gibi saçlarım platin sarısı olduğundan ,normal bir saça göre daha çok yıpranıp, daha çok onarıma ihtiyaç duyuyor.

Dove’un diğer ürünlerini kullandığımda pek memnun kaldığım söylenemez. Bahsettiği nemlendirme etkisini bir türlü alamıyordum; fakat bu seriyi oldukça sevdim.

Fiyat aralığının Dove saç bakım ürünlerinin misli üstünde olması sizinde dikkatinizi çekmiştir.Açıkçası ben alırken acaba farkı ne diye düşünerek aldım.Kullandıkça da aradaki farkın ne olduğunu ve yüksek ücreti kesinlikle hak ettiğini anladım;çünkü Advanced Hair Series daha profesyonel bir seri olmuş.

250 ml’lik tüpteki görüntüsüyle, bilindik şampuan kutu formatından çıkması güzel gibi görünse de,bence kutu kadar kullanışlı değil.

İçeriğinde badem, hindistan cevizi,afrika makadamya yağları bulunuyor. Saçlarınızı şampuanladığınız da yumuşaklığı hissetmeye başlıyorsunuz.

Saç kremini her yıkamada kullanabilirsiniz.Saç maskesi de olan bu serinin ya saç kremini ya maskesini kullanıyorum;çünkü hepsini bir arada kullandığımda saçlarımda aşırı ağırlık ve erken yağlanmaya neden oldu.Ben bu nedenle saç kremini kullanmayı tercih ediyorum.

 

 

dove-pure-care-dry-oil- dove-pure-care-dry-oil-2

Sonuç olarak güzellerim ürünün bendeki puanı 10 üzerinden 8 🙂 2 puanı nereden kırdın derseniz de; serinin tüm ürünlerini bir arada kullanınca oluşan yağlanma hissi ve Dove’un diğer serilerinden yüksek olan fiyatından dolayı kırdım 🙂

Beni sosyal hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın :)♥♥♥

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +