Menu

ELSEVE 3 MUCİZEVİ KİL SERİSİ

Merhaba!

Uzun bir aradan sonra ,yeni saç bakım serisi ile karşınızdayım. Hande Erçel’ in reklam yüzü olduğu ve tanıtımının yapıldığı, çoğunuzun duyduğu bir seriden bahsedeceğim: “Elseve 3 Mucizevi Kil Serisi”

Gür saçlı ve saç dipleri çok çabuk yağlananlar şampuanlarını en az saçları yıprananlar kadar özenle seçiyorlar ; çünkü hemen yağlanan saçlar hem bakımsız hem de sönük duruyor.

Saçları fazlasıyla gür olan biri olarak bu seri elime ulaştığında çok heyecanlandım.  ” Gerçekten işe yarar mı? “ Herkes gibi en merak ettiğim şey buydu.

Loreal benim makyaj, saç boyası ve yıpranmış saçlarımda en sık tercih ettiğim markadır; fakat Elseve ürünleri genel olarak benim saçıma iyi gelmiyordu. Bu nedenle biraz tereddüt ederek kullandım.

Şampuan, saç bakım kremi ve saç bakım maskesinden oluşan serinin vaad ettikleri ,kilden gelen mucizevi etki ile saça bakım yaparken saçı ağırlaştırmayacağı yönündeydi.

Bu serinin, diğer markalar ve Loreal’in saç serilerinden bana en farklı gelen yanı, saç bakım maskesinin şampuandan önce uygulanmasıydı.

İlk önce ıslak saçımın diplerine “3 mucizevi kil bakım maskesi” ‘ni masaj yaparak uyguladım. 10 dakika bekledikten sonra, iyice duruladım.( Saç bakım maskesi aşırı yoğun olduğundan bir kutusunun çok uzun süre gitmeyeceğini düşünüyorum.)Daha sonra ağırlaştırmayan şampuanı kullandım. Kokusu gerçekten çok güzel ?. Duruladıktan sonra da saç bakım maskesini uçlarına uyguladım ve onu da duruladım. Saçlarım yumuşacık oldu.

Saçlarımı ilk yıkadığımda açıkçası çok hafif hissetmemiştim; ama sonraki yıkamalarımda anladım ki ürünlerin yoğun bir yapısı olduğundan diğer şampuanlarıma göre daha fazla durulamam gerekiyormuş. Size de tavsiyem çok iyi duruladığınızdan emin olun☺️

Sonuç olarak ben fazlasıyla memnun kaldım. Çabuk  yağlanan ve sönen saçlara sahipseniz, Elseve’ in bu yeni serisini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Güzellikle kalın❤️

Beni sosyal hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın :)♥♥♥

Facebook https://www.facebook.com/guzelimguzelsn/
İnstagram https://www.instagram.com/jelibonnik/
Twitter https://twitter.com/guzelimguzelsn
Google + https://plus.google.com/101857107762941079191/posts

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +