Menu

EPİLİXİR TÜY AZALTICI

merhaba kızlar 🙂

Bugün size başa bela tüylerden kurtulmanın kolay ve uygun yöntemini anlatacağım.

Öncelikle baştan belirteyim reklam amaçlı bir yazı değildir.Numune sonucu deneyimlerimi yazmıyorum.

Ben tüylerinden sıkılmış fakat lazer epilasyona gidemeyen bir çok bayan gibi çözüm arayan arkadaşım sayesinde epilixiri öğrendim.Ben kumral olduğumdan yüzümde pek tüy bulunmuyor.Arkadaşımın yüzünde esmer olmasından dolayıda olsa gerek oldukça siyah,artık ayva tüyü denen boyutu geçmiş tüyler vardı.

Lazer epilasyon oldukça pahalı,birde yüz için gitmek çekinilen bir şey,her yerde makineler ince tüyleri görmüyor jiletlemeniz istenebiliyor bu sebepten tercih edilmiyor.

37012418030075385

Epilixiri baya araştırıp almış ve kullanmıştı.Bende kullandım ve sizinle paylaşmak istedim.Bu ürün yeni bir ürün değil.Aramızda duymayan bilmeyen,almaktan emin olamayan varsa diye yazmak istedim.

Epilxir tüyleri kökünden aldıktan sonra kullanılan bir ürün. Epilatör ile alınması daha iyi ;fakat yüzünüzü epilatörle almak mümkün olmadığından ağda kullanabilirsiniz.

Tüylerinizi aldıktan sonra aldığınız bölgeye sürüyorsunuz.Zaten bir damla bile baya yayıldığından şişenin boyutunun küçüklüğü sizi yanıltmasın.Ürünü sürdükten sonra asla su değdirmeden 8 saat sonra bir daha sürüyorsunuz.Ve 8 saat sonra bir daha sürüyorsunuz.Sonuncu kullanımdan sonrada 8 saat  geçmeden hala su değdirmiyorsunuz.Yani 1 seansta toplamda 3 sefer sürmüş oluyorsunuz.Tüylerinizi her aldığınızda kullanıyorsunuz.

Tüylerinizin geç çıkmasını ve zaman içinde de incelip, hatta bitmesini sağlıyor.Yüz tüyleri daha ince olduğu için bu süreç daha uzun sürüyor.

Benim koltuk altı için kullandım ve inceldi.Arkadaşımın yüzündeki tüyler ise bitti denebilir 9. uygulaması aldığı şişe hala bitmedi.Bacaklarınız için kullanacaksanız daha fazla harcama yapmanız gerekecektir.Lazer epilasyon kampanyalı fiyatlarıyla aynı fiyata gelebilir.Ondan ben  epilixiri ellerinizin üstü,kollarınız,yüzünüz ve koltuk altınız için kullanmanızı öneriyorum.

Ürünü internet üzerinden aldık.Orjinalliği konusunda sıkıntı yaşamadık.Umarım sizinde işinize yarar 🙂

sorularınızı olursa bekliyorum kızlar.Güzellikle kalın..

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +