Menu

FLOWERBOMB-Victor&Rolf

“Kaç yıl önce çıkmış bu parfüm neden şimdi bundan bahsediyorsunuz?”diyeceksiniz biliyorum.Bugün yeni şişesini alınca adını yeni duymuş internette yeterince bilgi edinememiş birileri varsa diye yazmak istedim.

Ben bu parfümün adini seker tatlı kokular diye ararken bulmuştum ve adından kaynaklı karıştı sanırım araya demiştim;fakat araştırdıkça öyle olmadığını anlamıştım.:)

Gerçekten de adıyla alakası olmayan çok tatlı ve yumuşak bir koku.

ilk sıktıgınız da aldığınız koku üst notalardaki,bergamot ve çay. Çay kokusunu aşırı hassas bir buruna sahip değilseniz alamıyorsunuz;çünkü ilk alacağım zaman deneme amaçlı sıktığım da yakın arkadaşım çay kokusunu da alırken ben sadece bergamot kokusunu aldım.

Bu hafif koku orta notalara doğru seyrederken yerini tatlı mı tatlı bir kokuya bırakıyor.

Orta notalarında orkide ,gül ,yasemin ve frezya içeren 1 saat içinde buram buram tatlı kokuları burnunuza çarptırıp sizi şeker kokusuna boğan bir parfüm.

son notalara yaklaşık 1 saat sonunda geçerken o yoğun seker kokusu yerini yumuşak tatlılığa bırakıyor;çünkü burada misk ve paçuli devreye giriyor.:)

Ben bu parfümü ne zaman kullansam çok beğenirler ;fakat yürüdüğünüzde etrafa çok salınan bir koku olduğunu düşünmüyorum,daha çok yakınınızda duran insanların alabileceği bir koku diyebilirim.

Fiyatı biraz yüksek olmasından dolayı her gün kullanmaya kıyamayabilirsiniz:) Ama seker kokusu seviyorsanız mutlaka parfümlerinizin arasında olması gerektiğini düşünüyorum.

güzellikle kalın güzellerim :*

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +