Menu

GÖĞÜS DİKLEŞTİRMENİN YOLLARI

Göğüslerde ki sarkmaların çoğu yaşlılık nedeniyle olsa da,hızlı kilo alıp verme, sor yapmama gibi nedenlerden dolayı da sarkabiliyor. Göğüsler bayanlar için önemli bir unsur. Dişiliğin simgelerinden biri olması dışında giydiğinde duruşunu etkilediğinden fiziki güzellik açısından da önemli bir konu.

Bitkisel yöntemlerden yararlanarak,günlük düzenli spor yaparak göğüslerin daha sıkı olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer spor yapmak için vaktiniz yok ise bitkisel yöntemlere başvurabilirsiniz.

İşte size evde uygulayabileceğiniz kürler;

  • 1 adet yumurta akı,1 adet elma,2 yemek kaşığı toz şeker ve 2 orta boy patates
    Elma ve patatesi rendeledikten sonra toz şeker ve yumurta akını ilave edin. Daha sonra bu karışımı bir tülbent ( ince penye yarım atlette olabilir ) yardımı ile göğüslerimizin üzerine koyup sarın en az 4 saat bekletin. 3 günde 1 uygulanması halinde zaman içerisinde değişimi göreceksiniz.
  • Yarım litre suya,1 yemek kaşığı deniz tuzu ile limon suyunu karıştırdıktan sonra göğüslerinize sürüp kurumasını bekleyin, Kuruduktan sonra vücut yağı ile masaj yapınız.
  • 4 adet zambak soğanını iyice kıydıktan sonra( rondo kullanabilirsiniz) suyunu ayırın. 25 ml gliserini ilave ederek göğsünüze masaj yaparak sürün 2 günde 1 yaparak dik göğüslere sahip olabilirsiniz.

    Bunlar işin bitkisel yanı. Estetik yöntemlere başvurmadan önce bu yöntemleri uygulamanızı öneririm. Eğer sorununuz bu şekilde çözülmeyecek boyutta ise estetik doktorlarına başvurmanız en iyisi olacaktır.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +