Menu

GÖZALTI MORLUKLARIDAN KURTULMANIN YOLLARI

Gözaltı morlukları nedenleri nelerdir? Gözaltı morluklarına ne iyi gelir?

Göz altı morluğu göz çevremizdeki derin incelmesi ve burada bulunan kılcal damarla oluşan bir hastalıktır. Gözaltı morluğunun cerrahi tedavin yanında bitkisel tedavi yöntemleri ile de düzelmesi mümkündür.Daha çok yorgunluk, uykusuzluk, kullandığımız kozmetik bakım ürünleri buna neden olsa da genetik sebeplerden kaynaklı da olabilir.

Göz altı morluklarından kurtulmak istiyorsanız evde bitkisel yollar deneyebilirsiniz;ama en başta göz altı morluklarına neden olan kahve alkol sigara gibi zararlı alışkanlıklarımız varsa bunlardan biraz uzak durmalıyız.

Şimdi size evde uygulayabileceğiniz birkaç öneride bulunacağım

♦ Çay gözaltı morluklarına iyi gelir. Soğuttuğunuz çaya iki parça pamuğu batırıp elinizle sıktıktan sonra gözaltı çevresine uygulayabilirsiniz.

♦ Çiğ patates ve salatalıkta gözaltı morluğuna iyi gelen diğer bir bitkisel yöntemdir.2 dilim çiğ patatesi veya salatalığı göz kapaklarınıza yerleştirip 15 dakika bekleyin. Yıkayıp kurulayın hergün uygulayarak değişimi gözlemleyebilirsiniz.

♦ Yoğurdun suyunu sürmekte gözaltı morluğuna iyi gelir

Benim size tavsiyem hızlı sonuç almak istiyorsanız uykunuzu düzene sokmalısınız ve vucudunuzu D vitamininden mahrum bırakmamalısınız.

Sağlıklı ve güzel kalın…

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +