Menu

Hangi BB fondöten daha iyi ?

Fondötenler arasında son zamanların en meşhur olanı BB 🙂 Neredeyse her markada bb fondöten mevcut hale geldi. Hepimizin cildi farklı olduğundan ilk kullandığı BB fondöten sonrasında olumsuz sonuç alanlar genelde BB’nin yüzüne bir daha bakmıyor.

Bende bunu düşünerek elimde bulunan kullandığım BB fondötenleri yazayım dedim.

*Physicians Formula Süper BB
*Garnier BB cream
*Maybelline Dream Fresh BB

12181859_10153670304333560_1908974344_n

 

Garnier BB cream:

Bu fondötenle ilk tanışmam bir arkadaşım sayesinde,yaklaşık iki buçuk sene önce oldu. Onun cildinde ki pürüzsüz duruşunu çok beğenerek hemen aldım. Baya uzun süre de kullandım; fakat bir süre sonra cildimde aşırı yağlanma ve sivilce yaptı. BB kremlerin en güzel yanı cildi aynı zamanda onarıcı düzenleyici etkisinin olmasıdır. Benim içinse tam tersi gerçekleşmeye başlayınca, yeni BB fondöten arayışına girdim . Kuru bir cildiniz varsa kesinlikle mükemmel ama eğer biraz karmadan yağlıya dönükse tavsiye etmiyorum. Fiyatı uygun ve uzun süre gidiyor.Son aldığım hala yarım duruyor.

Maybelline Dream Fresh BB:

Garnier’den vazgeçince Maybelline’yi araştırıp denemeye karar verdim. Maybelline çok güzel bir ürün. Cildimi yağlandırmadı. En sevdiğim yanı adı gibi fresh:) Cildinizde bir katman hissetmiyorsunuz. Akışkan bir yapısı olduğundan cildinize yayılması kolay oluyor. Kalıcılık konusunda yaklaşık 9 saat çıkmadığını söyleyebilirim. Bu ürünün de fiyatı uygun ve uzun süre gidiyor. Yüzde,yağlı olmayan güzel bir parlaklık bırakması taze temiz bir görünüm veriyor.

Physicians Formula Super BB:

Assolistler sondan demişler:) Bu ürün tamamen ablamın bana kıyağı oldu. Bir gün elinde bir fondöten “bu markayı seversin sen. Kendime alırken sana da aldım” diyerek beni bu muhteşem ürünle tanıştırdı. Bir fondöten bu kadar mı yok gibi olur ? Kimse yüzümde varlığını farketmiyor. Yok,hayır abartmıyorum! Gerçekten hafif ve fazlasıyla kapatıcı. Kalıcılığı 12 saatten fazla; fakat fiyat olarak Maybelline göre pahalı. Renk tonunun ten ile uyumu mükemmel.

Ben orta fiyatta güzel bir BB fondöten için Garnier’i değilde Maybelline’yi öneriyorum.

BB için izlenimlerim bunlar. İnşallah yararlı olmuşumdur. Sorularınız olursa bekliyorum güzeller 🙂

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +