Menu

H&M TASARIM ÖDÜLLERİ BİRİNCİSİ

Genç yeteneklere destek olan H&M 2012′ den beri her yıl tasarım yarışması düzenleyerek,yeni yeteneklere kendilerini gösterme imkanı sunuyor.

Bu sene düzenlenen H&M Tasarım Ödülleri’nin birincisi belli oldu. 400 kişinin katıldığı yarışmada,yarı final için 24 finalist seçildi. Bu özel yeteneklerin arasından birinci olan ise 24 yaşında ki Hannah Jinkins oldu.

Kısa süre önce Royal College of Art’tan diploma alan genç yetenek Jinkins, birincilik ünvanı yanında birde yarışmanın ödülü olan €50,000 ‘u kazandı.

Jüride Olivier Rousteing’den Kate Bosworth’a, Chiara Ferragni’den Nick Knight’a birbirinden ünlü modacılar yer aldı. Hannah tasarımlarıyla ile etkilediği Balmain’in önemli ismi Oliver Rousteing’e “Hannah benim favorilerim arasındaydı, o yüzden karar benim için pek de zor olmadı. Hepimizin ortak kararıyla onu seçtik ve hepimiz onu çok sevdik.” dedirtti.

Yakında tasarımlarını H&M de görüp göremeyeceğimiz kesinleşmemiş olsa da Hannah’ ın kendi markasını yaratmak istediği biliniyor. Jüriye sunduğu parçalardan 4 tanesinin satışı Londra’daki LN-CC mağazasında başlamış bile!

İşte o 4 ürün:

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +