Menu

Hot Huez Saç Tebeşiri

Sizde benim gibi saçlarınızda değişiklik seven biriyseniz kesinlikle eğlenceli bir uygulama tebeşir.

Ben uzun süre videoları izleyip, yorumları okuduktan sonra alıp denemeye karar verdim. Sizde benim gibi saçlarınızda nasıl duracağından emin olmadığınız renkli balyajlar attırmak istiyor ve cesaret edemiyorsanız bu ürün tam sizlik:)

Ben pembe renk istiyordum;fakat genel olarak paket halinde satılıyor bu ürünler.Tek renk olanına bu ürünü aldıktan sonra bir tek Gratis mağazasında rastladım.

hot-huez-sac-tebesiri

 

Kutu içerisinde 4 renk var: Yeşil,mavi,pembe ve mor.

sac-tebesiri-1 sac-tebesiri sac-tebesiri-2

Uygulamak için saçınızın nemli olması gerekiyor. Boyayacağınız kadar saç tutamını,hafif ıslatarak yapabilirsiniz.Islattığınız tutamı tebeşirin arasına sıkıştırıp aşağı kadar çekin.Saçınız boyandıktan sonra ise fön ile kurutarak saç spreyi ile sabitlemek gerekiyor.Bunun nedeni ise boyanın diğer yerlere dağılmasını engellemek.

Ben ilk yapışımda saçım kuru iken yaptım ve saçımın her yerine,toz halinde olduğu için dağıldı.Ellerimi yerleri tebeşir yapmamda cabası oldu;çünkü kuru haldeyken toz halinde dökülebiliyor.

Bu nedenle kesinlikle nemli saça yapmanızı öneriyorum.

Ben bu ürünü alırken en merak ettiğim saçlarımdan kolay çıkıp çıkmayacağıydı. Korkmayın çıkıyor 🙂 Sadece saçınızı 1 kere ve hızlı değilde,3 kere daha çok köpürterek yıkamanız gerekiyor.

sac-tebesiri-4

Ben ürünü n11’de ki ‘Virtualstore’ adlı kullanıcıdan aldım. Hem güvenilir hemde oldukça ilgili bir satıcı.Tavsiye ederim.

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +