Menu

İKİZLER BURCU ERKEĞİNİN ÖZELLİKLERİ

İkizler burcu demek çift kişiliğe sahip demek. Hemen kötü algılamayın karaktersizlik anlamında değil. Çift kişiliğinin birincisi ; meraklı, zeki, yerinde duramayan kıpır kıpır ve herşeyle ilgilenen bir yapıdadır. Bugün inandıkları herşey ortada ve netken yarın farklı olabilir.İkinci kişiliği ise ; içine kapanık, somurtkan,tartışmacı ve fazla duygusal bir kişiliktedir. Bu kişiliğine tahammül etmesi zordur ve sizi fazlasıyla kırıp yaralayacaktır. Düşüncesiz tavırları nedeniyle hiç düşünmeden habersiz gidebilir ve dönüp kırdıklarına da bakmaz.

İki ayrı kişiliğinin olması karmaşık bir yapısı olmasına neden olur. Onu anlamak neredeyse imkansızdır. Sizinle 5 dakika önce kahkahalar atarken bir bakmışsınız fırtınalar kopuyor.

Çocuksu bir karakteri olduğundan onunla ilgilenirken tıpkı bir çocukla ilgilenir gibi ilgilenmeniz gerekir. Sürekli ilgi üzerinde olduğunda ne yapacağını şaşırsan çocuklar gibi dengesiz tavırlar sergileyebilirler.

Kafasına bir şey koyduysa onu mutlaka yapar. Kimsede buna engel olamaz; ama zaten verdiği kararı kendiside uygulayamadığından kendinizi inatlaşarak yıpratmayınız. Çabalamak gibi huyları yoktur. Bunun nedenide hiç bir şey yapmasada, hayatın tüm güzelliklerinin kendisi için kendiliğinden gerçekleşeceğine inanmasıdır.

Uzun vadeli sorumluluk alamadıkları için bir konuya odaklanmayı başaramazlar. sürekli fikir değişkenliği içindedirler. Kafalarında birden fazla konu döner.Uzun süreli kararlar almaktan kaçınılar.

Çok sosyal olduklarından çok sayıda arkadaşları vardır. Sürekli dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçiren ikizler erkekleriyle uzun sohbetler edebilirsiniz; çünkü çok fazla keyifli anısı, ilgi alanı olduğundan farklı bilgiler edinebilirsiniz.Evde pek durmasa da yaş ilerledikçe evcimen olan erkeklerdir.

Yemek yapmayıda, yemeyi de çok seven erkeklerdir. Mutfağa girip size çok lezzetli yemekler yapabilir.

İkizler burcu erkeği aşk hayatında ciddi bir beraberlikten uzak gibi gösterir. Flört etmek onlar için daha caziptir.Sevdiği kadına tam bir kadın gibi hissettirir. Sakin durgun kişilerle değilde daha hareketli kendi gibi kıpır kıpır olan konuşkan kadınlardan hoşlanır.Ciddi bir beraberliği yaş ilerlemedikçe aklının ucundan geçirmez.

Aşık olduklarında sadıktırlar; ama eğer size aşık değilse sadece eğlenceli, keyif alabileceğiniz öylesine bir ilişki olacaktır. Aşıksa gözü kimseyi görmez. Aşk hayatında çok hareketlidir.

Olumsuz özelliklerine gelicek olursak sorumsuz ve kararsız olmasıdır. Kolay sinirlendiğinden sizi huzursuz edebilir. Ve bazen çok geveze olduklarından gözünüzde cıvık ve sevimsiz bir hal alabilir.

Aşkta iyi anlaştığı burçlar; Terazi ve kova

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +