Menu

İKİZLER BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Neşeli ve enerji dolu bir kişiliği vardır. Üşengeç olmayan hareketli yapısıyla dikkatleri üzerine çeker.
İçinde birbirinden farklı iki kişilik taşıyan bu burcun kadınları kararsızlıkta bir numaradır. Fikirleri sürekli farklılık gösterdiğinden nasıl davranacağını kestirmek zordur.

Hızlı düşür ve hızlı hareket eder. Çekici bir kadındır; ama kendini güzelleştirme çabasını fazla abartarak çirkinleştirdiklerini farketmezler.

Hırslı bir yapıya sahiptir bazen bu hırsı kıskançlık ile karışabilir. Genelde bunu belli etmeden yapmaya çalışır; fakat karşısındaki bunu anlar. Rekabetle karışık kıskançlık duygusu onun neşeli çekici yanını negatife çeken olumsuz bir özelliğidir.

İkizler burcu kadını ilgiyi sever; fakat üzerine gelinmesinden kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Özgürlükçü bir yapıya sahiptir. Ondan birşey istemeyi düşünüyorsanız emir kipinden uzak, rica içerikli cümleler kurmanız gerekir.

Hayal kurmayı seven bu burç, çok yüksek hayaller kurmaz. Aslında hayaller ulaşması uzak zamanla ulaşılabilecek şeyler iken, ikizler burcu için bu gerçeğe oldukça yakın hayalimsi gerçekler modunda olur.

Fazla para harcamaktan hoşlanmaz. Tutumludur ve bu tutumluluk bazen cimriliğe doğru kaçabilir.

Arkadaşlarıyla arası daima iyidir; fakat içten içe rekabet ve kıskançlık taşır. Ondan ileride bir konumdaysanız mutlaka rekabete girecektir. Arkadaşlarına buna rağmen değer verir.

Aşk hayatında da bağımsızlıktan yanadır. Erkek arkadaşı, eşi sürekli arasın istemezler. Sürekli “of çok daraltıyor beni” modunda gezselerde biraz rahat bırakıncada olay yapan kişilerdir. Hediyeler sürprizler sürekli olmasada olur diye düşür.

En olumsuz özelliği olaylara yüzeysel bakıyor olması ve karar vermekte zorluk çekerken karşısındakini hırpalamasıdır.

Eğlenceli erkeklerden hoşlanırlar;fakat direk aşk ile yaklaşan insanlardan çok, önceden tanıdığı daha dosthane yaklaştığı insanlarla aşk yaşamayı severler. Bunun nedeni de insanlara hemen güvenmiyor olmasıdır.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +