Menu

KADINLAR ERKEKTE İLK NELERE DİKKAT EDER?

Güzel ve güneşli bir pazar gününden merhaba hepinize 🙂 Biz bayanlar beğenilmek konusunda hassas varlıklarız. Bunu kabul ediyoruz;fakat iş beğenmeye gelince oldukça seçici , çok kriteri olan bireylere dönüşüyoruz.

Kızlar duyuyorum sizi burdan ve bu soruya ilk cevabınız “adonis” bunuda biliyorum.Her ne kadar kabul etmesenizde günümüzde öyle bir algı oluştu “adonislere bak kızıııııımmm” diye aramızda bol bol fısıldaştığımız bir gerçek 🙂 ;ama herşeyin bu olmadığını ve bununla bitmediğinide bilecek kadar da zekiyiz.

Şimdi bu yazıyı merakla okuyan kız kitlesi olsa da, en çok okuyanların erkekler olacağını düşünerek yazacağım.Kızları etkilemek için türlü türlü yollar deniyorsan , bunlara sahip olduğundan emin olmalısın.

Beyler hazırmısınız ?

Dişler
“Gülüşüne aşık olmak” diye bir söz eminim duymuşsunuzdur.İnci gibi beyaz dişler, sizin hijyen ve bakım anlayışınız konusunda bize en net bilgiyi vereceğinden bizim için fazlasıyla önemli.Saçlarınızı şahane yapmış, kombinizle tarz yarışmalarında birinciliğe aday olmuş bile olsanız sapsarı kirli dişlerinizle bizi asla etkileyemezsiniz .

Omuzlar
İlk baktığınız yerdir desem yanlış söylemiş olmam. Geniş omuzlar zihnimizde direk çekici,seksi ve en önemliside güven verici bir his yaratıyor.Çelimsiz bir yapın varsa harekete geçmelisin genç!

Kollar
Kaslı kollar bizim için herzaman çekici,aşırı şiş kollar ise iticidir.Yani kas yapın ama abartmayın diyorum.

Gözler
“Gözler kalbin aynasıdır” sözünden yola çıkarak sizi anlamaya tanımaya çalışıyoruz.Gözleriniz fel fecir mi okuyor, yoksa masum bir kedi gibi mi bakıyor anlamamız lazım.

Dış görünüş(kıyafet,ayakkabı,bakım)
Görünüş önemli.Bana iç güzellik hikayesini anlatmak istiyorsun farkındayım ama görünüşünü beğenmediğin ,özensiz duran bir yemeği içi lezzetlidir diyerek yiyemezsin.Bu sebeple lütfen taranmamış saçlarınla,ütüsüz tişörtünle ve giydiğin spor kombine uymayan ayakkabılarınla karşımıza çıkma. Çünkü giyim tarzından nasıl bir yaşam tarzın olduğuna dair fikir ediniyoruz

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +