Menu

KATY PERRY H&M REKLAMINDA!

H&M yeni yıl kampanyası için Katy Perry ile anlaşmıştı. Yeni yıl kampanyasının ilk fotoğraflarını yayınlamaktan keyif alan firma, reklamı hem resimlerle,  hem de sinema,TV ve internet  için hazırladı.

Reklamda Katy Perry H&M Yeni Yıl koleksiyonundan parçalar giyiyor. Reklamın tamamı 23 kasımda hm.com/life sitesinde tüm dünyada yayınlanacak.

Reklamın müziği Katy Perry’nin özellikle reklam için yazdığı ve Duke Domont tarafından hazırlanan “Every Day Is A Holıday” adlı yeni şarkı.

katy-perry-h&m-3

H&M’ de yeni yıl 2015 reklamıyla oldukça coşkulu ve neşeli kutlanıyor. Reklamda peri olan Katy, bir dizi inanılmaz karaktere hayat veriyor.

Katy Perry “Favorim elf kazağı başta olmak üzere, bütün o neşeli kıyafetleri giyerken ve Jonas Akerlund ile bu gerçeküstü reklamı çekerken çok eğlenceli vakit geçirdim. H&M 13 yaşımdan beri benim kişisel stilimi şekillendiren bir marka. Vintage parçalarımla eğlenceli ve iyi fiyatlara sahip H&M parçaları o zaman kombinlemeye başlamıştım. Sizin de bu yeni yılda bu sihirli koleksiyon ile bir pırıltı katmanız için sabırsızlanıyorum” diyor.
katy-perry-h&m-4

H&M yeni yıl dönemi için tasarlanmış hediye kartlarıyla Myanmar’daki çocuklara destek olmak amaçlı bir  proje gerçekleştiriyor. H&M Conscıous Vakfı, alınan her hediye kartı için fiyatın %5 kadar bir kısmını UNICEF’ e bağışlayarak. Hedefi 350.000 den fazla çocuğa ulaşmak olan firmanın, hediye kartı  tüm mağazalarda 31 Aralık’a kadar satışa devam edecek.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +