Menu

Krauterhof Anti Cellulite Gel

Selam kızlar  🙂

Çoğumuzun başının derdi olan bir noktaya parmak basıcam bugün. Her gün yana yakıla selülitten kurtulmak için nette gezen bayanlar gibi bende zamanında araştırma yapıp bu ürüne ulaşmıştım. Alırken pek emin olamasamda denemeden bilemem diyerek aldım denedim ve sizleride haberdar etmek istedim.

Ürünü bacaklarınıza sürdükten sonra hissettiğiniz ilk şey alev alev yanma hissi.Öyle az buz değil bildiğiniz termal etkisi yapıyor ve çok sıcak oluyorsunuz.Hele birde üzerine benim gibi koşu bandında koşarsanız bir an bacaklarınız alev alacak sanabilirsiniz :)) Ondan kullandıktan sonra düşük tempoda yürürseniz belki ama yüksek tempoyu kesinlikle tavsiye etmiyorum.

“İşe yarıyor mu peki?” derseniz de yarıyor;ama desteklemek lazım.Yani kolayı tuzu kısacası selülite neden olan yiyecekleri kesmek veya minimum düzeye indirmek lazım.

Ben ürünü masaj eldiveni yardımıyla sürüyorum.Hem elimde sürerken sürtünme nedeniyle yanma hissi oluşuyor buna engel olmak için hemde masaj eldiveniyle daha etkili olduğunu okumuştum.

Sonuç almasına aldım; ama kremi kullanmayı bırakınca tamamen eski haline dönmese de biraz selülit görünmeye başladı.Bunun nedeni jeli bırakmam değil bence; kola içme oranımı yeniden arttırmam.Eğer benim gibi yapmaz yediklerinize dikkat ederek devam ederseniz eski haline dönmeye ihtimali kalmayacaktır.

Unutmadan incelttiğide bir gerçek 🙂

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +