Menu

Loreal Paris İnfallible Matte Fondöten

Yağlı bir yapıya sahip olan fondötenler taze,canlı bir görüntü verse de yağlı bir cildiniz olduğunda canlının aksine kat kat birikmiş ve terlemiş bir görüntü oluşturuyor.

Ben karma bir cilde sahibim. T bölgem yağlı ve yanaklarım kuru bir yapıya sahip. Bu nedenle yağlı bir görüntü elde etmemek için mata yakın veya mat bitirişli bir fondötenler kullanıyorum.

Daha önce Maybelline Affınımat Fondöteni kullanıyordum. Ondada Golden Beige rengini tercih etmiştim.

Gratis’e gittiğimde niyetim yeniden Maybelline almaktı; fakat orda diğer mat fondötenleride denemeye karar verip, görevliden yardım aldım. Bana Loreal’ in Infallible mat fondötenini önerdi. Tenimde denedim ama nedense emin olamadım. Açıkçası fiyatı Maybelline’nin 3 katı olunca bunu hakediyormu diye düşündüm. Denediğim gün almadım ürün hakkında küçük bir araştırma yaptım ve almak konusunda tereddütlerimi giderip internetten sipariş etmeye karar verdim.

Aynı zamanda Physicians Formula BB pudrada alacaktım. Dermoeczanem adlı site üzerinden ikisini birden sipariş ettim ? Ve numune ürün talebinde de bulundum. Çok tatlı bir ahşap sandıkla numunelerimi ve ürünlerimi sapasağlam şekilde hızlıca bana ulaştırdıkları için kendilerine burdan çok teşekkür ediyorum?

image

Fondöten’i düzenli olarak 2 haftadır kullanıyorum.Yeterince deneyimlediğimi düşünerek sizinle düşüncelerimi paylaşabilirim.

Benim vazgeçilmezlerim listesine girecek kadar şahane bir ürün. İyi ki almışım İYİKİ! Cildimle okadar bütün, o kadar doğal bir görüntü oluşturdu ki en çok duyduğum şey “Bugün makyaj yapmadınmı sen?” oldu.

Loreal-Paris-İnfallible-Fondoten-2

 

Ben Golden Beige (24) rengini kullanıyorum. Çok az   bir ürünü noktalar halinde yüzüme dokundurup sünger yardımıyla eşit dağılmasını sağlıyorum. Sürülmesi kolay ve mat bitirişli bir fondöten.Hatta pudramsı ama pul pul olmayan bir hal alıyor.

Kapatıcılığı iyi olduğundan ciltteki ton farklılıkları da ortadan kalkıyor.

Loreal-Paris-İnfallible-Fondoten-1

24 saat kalıcılık vaat ediyor benim Sabah 9 da yaptığım makyajım gece 1 de ben yıkayana kadar hiç bir yerde azalmalar,bozulma olmadan duruyordu.Bu nedenle matlığı ve kalıcılığı konusunda hiç süpheniz olmasın.

Fiyat olarak biraz daha yukarıda olduğundan indirim zamanlarında stok yapmam gerektiğine karar verdim.

 

Güzellikle kalın 🙂

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +