Menu

Maybelline Süperstay 24h Color Lipstick

Yeni bir ruj yazısı ile karşınızdayım. Aslında alalı baya zaman oldu; ama bir türlü yazmaya fırsat olmadı.

Ruju ilk gördüğümde ilk dikkatimi çeken şey ney yalan söyleyeyim üzerinde yazan 24 ibaresiydi;çünkü rujda kalıcılık benim için en önemlisi.

maybelline-super-stay-24-color

 

Bu ruju daha önce ablam kullanıyordu. Kendisi Chicago’da olduğu için her şeye daha erken ve çabuk ulaşıyor. Bende çok beğenmiştim ve Türkiye’de olmadığını sanıyordum; ama insan trafiğinin daha yoğun olduğu alışveriş merkezlerindeki Maybelline standlarında bulabilirsiniz.

Yurt dışında çok seçeneği olsa da Türkiye’de her rengini göremedim; ama gördüğüm renklerin hepsi ayrı güzeldi 🙂 Ben göremesem de  skalasında  24 renk bulunuyor.

Sürerken düzgün,eşit dağılımda ve taşırmadan sürmeniz önemli. Yanlış sürdüğünüzde silmesi ve temizlemesi biraz zor olabiliyor.Yapısı oldukça yoğun ve rengi tam olarak dudağa yansıtıyor.

maybelline-super-stay-24-color-1

 

Kalıcık konusunda 24 saat kalıcı olduğunu söyleyemeyeceğim; çünkü 5 saat sonunda silinmeler olduğundan tazelemek zorunda kalıyorum.Sizde benim gibi rujunu yanında taşıyan biriyseniz seveceğinizi düşünüyorum.

Öncelikle rujun renkli olan kısmını fırçası yardımıyla sürüp kuruduktan sonra diğer tarafındaki balm kısmıyla üzerinden geçiyorsunuz. Gloss tarafını sürdükten sonra dudağınızda kuruma olduğu için bunu yapmanız gerekiyor. Hem zaten daha canlı taze bir görünüm oluşuyor.Kuru bir dudak yapınız var ise tavsiye etmiyorum.

Merak edenler için 21.99 TL ye Watsons’tan almıştım

Güzellikle kalın:)

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +