Menu

Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

Yazıya “Nedir şu cildimizden çektiğimiz!” diye başlamak istiyorum. Tamam kabul benim çok sivilcem olmuyor; ama minik minik çıkınca yada bir tane bile çıkınca tüm günü kendime zehir edengillerdenim.

Ve biliyorum ki ben gibi olan bolca var. Aynaya bakınca o bir tanecik sivilce gözümde o kadar büyüyor ki, utanmasam sivilcemden aynayı göremiyorum  diyeceğim :))

Ürün denemeyi çok seviyorum. Watsons’a bir giriyorum çıkar beni çıkarabilirsen :/

Neyse daha fazla uzatmadan bu ürünü de yine bakım canavarlığım tutmuşken gördüm. Peeling için ürünlere bakıyordum ve kullanmadığım yeni bir ürün olsun diyordum. Pembeye duyduğum aşkla ambalajı direk dikkatimi çekti. Üzerini okudum ve “hadi bunu deneyelim” diyerek sepete attım.

Eve geldim bir heves hemen uyguladım ve 10 gündür düzenli olarak kullanıyorum. Kokusuna orda bakmamıştım açıkçası greyfurtun o ekşimsi acı kokusu var.(Pek sevilesi değil) Ama vazgeçmeden devam ettim.

Şuan için düşüncem şu; pek sevmedim ve fazla yararını da görmedim. Diğer peeling ürünlerimle kıyasladığımda başarısız buldum. Beklentim yüzümün ferahlaması siyah noktaların azalması iken şuana kadar siyah noktalarda bir değişim olmadı.Pozitif yönde değişirse düşüncelerim eklemeler yaparım. Şimdilik bu kadar 🙂

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +