Menu

Pastel Day Long Lipcolor 20

Son zamanların en meşhur rujları mat likit rujlar!

Aslında uzun zamandır piyasada armut ruj şeklinde, Aliexpress üzerinden getirilen mat rujların dolanması üzerine firmaların harekete geçtiğini düşünüyorum.

Pastel mat likit ruj denince en çok akla gelen numaralar 15 ve 20 oluyor ; çünkü stok sıkıntısı yaşanıyor. Benim ruju bulmam için en az 20 adet Gratis, Watsons ve Kozmetikçi gezmen gerekti. Son olarak Buyaka AVM’ de Gratis’te şansa sonuncusunu kaptım 🙂

Pastel-Day-Long-Lipcolor-20

 

Kahve tonlarında makyajı sevdiğim için rengine bayıldım.Dudakta duruşu renk pigmentlerini dudağa aynı vermesi benden tam puan aldı 🙂

 

Pastel-Day-Long-Lipcolor-20-1

Kalıcılığından bahsetmek istiyorum. Sabah 8’de makyajımı yapıp çıktığım gün akşam 7-8 e kadar dudağımdan neredeyse hiç gitmemiş gibi oluyor. Gün içerisinde yemek yeyip, su içmeme rağmen bozulma olmadı.

Pastel-Day-Long-Lipcolor-20-

 

Pul pul olma dudağımı kurutma gibi sorunlarla karşılaşmadım.Aksine dudağımda iken yumuşak bir his hissettim. Ve tam mat bir görüntü elde ediyorsunuz.

Ruju kullananların çok memnun kalacağından eminim; fakat dediğim gibi stok sorunu nedeniyle benim gibi aylarca aramak zorunda kalabilirsiniz.

Güzellikle kalın:)

Beni sosyal hesaplarımdan da takip etmeyi unutmayın :)♥♥♥

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +