Menu

PETEK DİNÇÖZ’E “KİRALIK KATİL TUTTU” İDDİASI

Petek Dinçöz’ün eski eşi olan Can Tanrıyar’a cezaevinde yatan hükümlüden gelen mektup bomba etkisi yarattı. Hükümlü mektubunda, Dinçöz ve annesinin Can Tanrıyar ve oğullarını öldürmesi için kendisine 500 bin tl teklif ettiğini iddia etti.

Can Tanrıyar uzun zamandır “Urfalı Ali” diye aranan birinden ölüm tehditleri alıyordu. Savcılığa suç duyurusunda bulunan Tanrıyar, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma devam ederken Bolu T Tipi Cezaevinde ki bir hükümlüden mektup aldı.

İşte mektupta yazanlar:

“Selamunaleyküm

Değerli Can Tanrıyar, seninle 5 yıl önce sen, ben, Beyazıt Öztürk Bodrum’da Viktorya’ da oturmuştuk. O Urfalı Ali ağabey benim. Ama Petek Dinçöz kimdir ki beni azmettirsin. Ben tetikçi değilim. İnstagram adresim Beran 1234567. Bak instagramımı incele. Ha benim kafam iyiyken o mesajları Petek Dinçöz ile annesi benim telefonumdan çekmiş olabilir. Bir ara Petek ile annesi bir inşaatçıdan bahsettiler. Halkalı’da mı ne. Dolandırıcılar milletin parasını yemiş o inşaatçı, Petek de onun reklamını yapmış. Kandırmış milleti ev alın diye. Petek’e 5 trilyon para verecekmiş. Petek bana, ’Ya Can ya da oğlunu vurdur 500 milyar veririm’ dedi. Bende tokadı vurdum, ’Ben tetikçi miyim’ dedim. Petek kimdir ki ben ona maşa olayım. Emre Çolak’ı 1-2 sene önce dövdüler ben de o dövenlere gereğini yaptım. Şuan onun dosyasından yatıyorum. Can bak beni bilen bilir. Bilmeyene de öğretirim. Bak Berkay’ın başına ne geldi? Ben Hidayet’im Can. Ben ne istersem o olur. Benim seninle işim yok. İnstagrama bak.”

Can Tanrıyar mektubu avukatı Hande Var aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gönderecek ve Petek Dinçöz ve annesine, kendisini ve oğullarını “öldürmey teşebbüs” suçunu işlediklerinden dolayı dava açtıracak.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +