Menu

PRATİK MAKYAJ NASIL YAPILIR?

MAKYAJ HİLELERİ

Basit makyaj hileleriyle kolay bir şekilde daha hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Nasıl mı?

Cildimiz ile başlayalım o zaman ☺

Doğru tonda seçilmiş fondöten/pudra önemlidir. Ten renginden 2 ton açık kapatıcıyla gözaltınızda ki morlukları kapatıp, ten renginizle aynı fondöten/pudra ile bütünlük sağlayarak, güzel doğal görünümde bir cilde sahip olabilirsiniz

Yanaklar

Fondöten/pudra sürdüğünüz bir cilde allık sürmezseniz ruhsuz bir görünüm oluşacaktır. Canlılık vermek için şeftali pembe tonlarında canlı renkli allıklar kullanmalısınız; fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta çatlak şeklinde pütür yapıların oluşmaması için kapatıcıyla aynı bazda allık kullanmak(pudraya toz allık,fondötene likit allık kullanmak )

Dudaklar

İnce dudaklara sahipseniz ve daha iri dolgun bir görünümde dudaklara sahip olmak istiyorsanız; dudak çerçevesinin etrafına dudak kalemiyle çizin ve içerisini daha açık renkli rujla doldurun. Açık renkli rujlar dudağı daha iri gösterir bunu unutmayın.

Gözler

Gözler için çantanızdan asla ayırmayacağınız en önemli ürün tabii ki eyeliner; fakat 2 farklı tondaki farınızla özellikle kahve tonlarıyla çok hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Bej renkteki farı göz kapağınızın üzerine sürdükten sonra kahverengi farınızı göz çukuruna sürerek derin bakışlar elde edebilirsiniz.

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +