Menu

SEYREK KAŞLAR NASIL GÜRLEŞİR?

Kaş insanın ifadesini değiştiren bir unsurdur. Mutluyken, kızgınken, şaşkınken hepsinde mimik olarak yüzümüzde kullandığımız en önemli parça kaşlarımız. Çekici bakışlar için gözler kadar kaşlarda önemlidir.

Bayanların ciddi sorunlarından biri de kaşlarının seyrek olması veya bir bölgede çıkmamasıdır. Kaşınıza şekil vermek istersiniz ve kuaförünüzün “bu boşlukların dolması gerekiyor” cümlesini duymaktan bıkarsınız; çünkü orası bir türlü dolmaz.

Peki asla çözümü olmayan bir şey midir? HAYIR.

Şimdi size bir kaç yöntemden bahsedeceğim; ama 2 gün yapıp 3. gün karşıma  “ya işe yaramadı” diye gelmeyin 🙂 Etkisini görebilmek için hangisini yaparsanız yapın en az 3 hafta düzenli uygulamanız gerekiyor.

İlk yöntem biraz kokulu ama mutlaka sonuç alacağınız bir yöntem. SARIMSAK!
Bunu çoğu kişiden kuaförden duysanız da, kokusu dayanılmaz olduğundan yapmak istemeyebilirsiniz. Sarımsağı direk ortadan kesip suyunu kaşınıza sürebilirsiniz. Bu herkesin bildiği ve önerdiği bir yöntemdir.

İkinci yöntem BADEM YAĞI: Bunu da çok sık duymuşsunuzdur. Bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza 2 günde 1 uygulayabilirsiniz. Emin olun buda zaman içinde işe yarayacaktır.

Üçüncü yöntem ise benim kendimce oluşturduğum ve sonuç aldığım.Önerdiğim kişilerinde olumlu sonuç aldığı bir karışım.

2 tatlı kaşığı tatlı badem yağı ve hint yağını karıştırdım. Daha sonra  4-5 parça olcak şekilde doğradığım sarımsağı içerisinde baya bir ezerek karıştırdım. Sarımsak suyunun yağa karışmasını sağladım.Karışımı küçük,temiz bir yağ şişesine koydum. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kaş fırçası yardımıyla, kaşımın seyrek olan ve çıkamayan yerlerine sürdüm. ikinci haftanın sonunda yavaş yavaş etkisini görmeye başladım.

Bunların dışında kaş kalemi kullanarak geçici vadeli veya kaş kontur yaparak kalıcı bir çözümü de seçebilirsiniz; fakat bence insanın kendi kaşı olması gibisi yok !

Denedikten sonra bana da sonuçları yazarsanız mutlu olurum 🙂

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +