Menu

Sivilceler için SUDOCREM

Sudocrem’in zamanında çok faydasını görmüştüm. Alnım yine minik minik sivilcelerle mayın tarlasına dönmüş iken, doktora gitmeye üşenen ben, çare arıyordum. Sonra Sudocrem’i duydum. Başkalarının deneyimlerini okuyup araştırırken, aralarında doktor tavsiyesiyle kullananları da görünce hemen gidip aldım.

Eczaneler de rahatlıkla bulabilirsiniz. Sudocrem bebekler için üretilmiş bir pişik kremidir. Başka markalarda alabilirsiniz elbette; ama en iyi sonuç alabileceğiniz marka sudocrem.

Fiyatı kremin bitme süresi düşünüldüğünde çok uygun. Bir kutusu baya uzun süre gidiyor. Zaten kalın bir tabaka halinde kullanmıyorsunuz.

Sudocrem’i gece yatmadan önce cildinizi temizledikten sonra ince bir tabaka halinde yüzünüze sürüyorsunuz. Sabaha kadar kalıyor ve emilmiş oluyor. Uyanınca direk su ile yıkarsanız yağlı bir his oluşabilir,bu yüzden temizlemek için nemlendirici özellikli bir sabun veya temizleme köpüğü kullanmanız iyi olacaktır.

Sürer sürmez hemen sonuç beklemeyin 3-5 günde farkı görmeniz zor. 2 hafta düzenli kullandıktan sonra cildinizdeki değişimi göreceksiniz.

Regl dönemi sivilceleri,ağda ve epilasyon sonrası oluşan sivilceleriniz için de kullanabilirsiniz

Benim yüzümdeki sivilceler gitti ve parlak bir hal aldı. Genel olarak iyi sonuçlar alınmış olsa da,herkeste aynı etkiyi yapmayabilir. Bu biraz da cilt yapınız ve düzenli kullanmanızla da alaklıdır.

Güzellikle kalın..

 

 

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +