Menu

Victoria’s Secret Scandalous

Bugün yine alışveriş merkezine attım kendimi ve Victoria’s Secret mağazasına uğradım. Neredeyse tüm ürünlerine hayran kaldığım, kabini bile ayrı bir dünya olan mağazasına uğramasam zaten olmazdı 🙂      Ne zaman gitsem büyülenmiş gibi herşeyi alıp çıkmak istiyorum; ama malumunuz fiyatları bütçe sarsabiliyor. Ondan çok beğendiğim bir kaç ürünü alıp çıkıyorum :/

Bugün de mağazaya daha yaklaşırken buram buram kokan kokularının büyüsüne kapılıp kendimi yine içeride buldum. Kapıdan girer girmez  elindeki parfümle beni karşılayan sempatik satış danışmanına hemen bileğimi uzatarak,tenimde kokusu nasıl diye test etmek istedim.

Mağazayı dolaştıktan sonra bir şey almadan ayrılmayı başardım diye düşünüyordum; fakat alışveriş merkezinde dolaşırken ikide bir burnuma gelen kokuya karşı koyamadım. Bir hızla Victoria’s Secret mağazasına gittim ve parfümü aldım :/

CYMERA_20151021_013403

Parfümün içeriğinde siyah şakayık, ahududu likörü ve pralin bulunuyor. Zaten tatlı bir kokusu var ve ahududu kokusu ayırt ediliyor.

Şişesi çok şık görünüyor. Pompalı parfüm şişesinin pompa kısmı siyah gül ile kaplanmış,buda sıkarken bonkör davranmak isteseniz de buna izin vermemesine neden oluyor, uzun süre gidecek gibi duruyor.

Sevgilinize hediye edebileceğiniz güzellikte bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +