Menu

YENGEÇ BURCU KADINININ ÖZELLİKLERİ

Yengeç burcu kadını mantıktan çok duygularını kullanır. Aşırı duygusaldır ve bu yüzden romantizmden hoşlanır. Yeni şeyleri denemeyi pek sevmese de red etmez. Tıpkı bir oğlak burcu gibi geleneklerine aşırı bağlıdır. Onun için ailesi evi her şeyden önce gelir.

Sıcak kanlı olan bu burcun kadınları naif bir mizaca sahiptir. Ev hayatına aşırı derece olan düşkünlükleri bazen abartı boyutlara ulaşsa da bunun altında bir art niyet sezemezsin. Tamamen doğaldır.

Anaç kadınlar olduklarından iyi bir anne olacaklarından şüpheniz olmasın. Anneliği en iyi derecede yapabilecek kişilerdir. Ona bir yere giderken çocuğunuzu emanet ettiğinizde gözünüz asla arkada kalmasın  asla ;çünkü siz kadar çok ilgilenecek bir anne gibi koruyup kollayacaktır.

Sezgileri oldukça yüksektir.Bu nedenle kimin iyi kimin kötü olduğunu hemen fark eder.

Paylaşımcı bir kişiliğe sahip olan bu burcun kadınları yeri geldiğinde kendinden bile fedakarlık edip sizi düşünecektir . Hatta bunu bazen abartıp kendisine zarar verebiliyor. Para konusunda da paylaşımcı eli açıktır ; fakat asla savurgan değildir.

Eleştirilere açık bir burç değildir. Hatalarını söylediğinizde bozulacak hatta bazı durumlarda “bilerek öyle yaptım” diyecektir. Oysa ki bilinçsizce yaptığı bir şeydir ; fakat bunun için eleştirilmek istemez ,bu sebepten umurunda değilmiş gibi bir hava takınarak olayı geçiştirmeye çalışır. Küçük düşmekten çok korkar.

Aşk hayatında partnerine aşırı derecede sadık biridir. Sadakati kendi yapısından gelir. Karşısındakini kıskançlıklarıyla boğarak sıkarak güven ortamı yaratma çabası yoktur.

Sevgi sözcüklerini duymayı sever ama sık sık arabesk cümlelerle söylerseniz bundan nefret edecek ve sizden uzaklaşacaktır.

Kısa süreli ilişkiler onlara göre değildir. Uzun vadeli ve oturmuş bir ilişkiyi tercih eder. Eğer ilişkide sizin eksiklerinizi saymaya ve eksi yönlerinizi sürekli söylemeye başlamışsa sizden ayrılması an meselesidir ;çünkü hepsi ayrılık sinyalleridir.,

Olumsuz özelliği bir şeye taktığında ona bağımlılık derecesine gelir. Her işe bilmeden ben biliyorum diyerek burunlarını sokmaları da bazen can sıkıcı hal alabilir.Kendine sürekli acır. Ketumdur ağzından asla laf alamazsınız.

 

Henüz Yorum Yapılmamış

Bir cevap yazın

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

ins

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Cannot add access token directly to the shortcode.

Haftanın Videosu

Bumerang - Yazarkafe

Facebook

Twitter

Google +